شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

سلام چند تا عکس از زیبا ترین و حیرت انگیزترین آسانسور های جهان  

تاریخچه آسانسور در جهان : عمر بالابرها در جهان به بیش از چند هزار سال می رسد و اولین چرخ چاه خود نمونه ای از اولین بالابرها بوده است. البته گفته شده که مصریان باستان نیز به‌ وسیله بالابر در اهرام حرکت می‌کردند . طبق شواهد تاریخی ، آسانسور از ابتدائی ترین ماشینهای ساخت بشر […]

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

تبلیغات در سایت

قیمت نمایش آگهی تبلیغات بنری

 

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس مدت نمایش
کلاس مکان تبلیغات بنری مدت نمایش(روز) سایز بنر قیمت به ریال
A بالای سایت در تمام صفحات ۳۰ ۱۲۰ * ۳۰۰ ۵۰۰,۰۰۰
B بالای سایت در تمام صفحات ۳۰ ۱۲۰ * ۱۷۰ ۳۵۰,۰۰۰
C ستون سمت راست در تمام صفحات ۳۰ ۱۲۰ * ۱۲۰ ۲۰۰,۰۰۰

ثبت تبلیغات بنری به مدت سه ماه ۱۰% تخفیف و شش ماه ۲۰ % تخفیف داده می شود.

مشخصات بنرها
حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها نوزده کیلو بایت ( ۱۹KB) ‌باشد
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وبی یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند کلیک لاگ را در پنلی که از طرف سایت در اختیار وی قرار داده می شود نیز بصورت آنلاین مشاهده کند.

قیمت نمایش آگهی ویژه در دو سایت

persianlift.com و iranelevator.ir

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس مدت نمایش
کلاس مکان تبلیغات بنری مدت نمایش(روز) سایز بنر قیمت به ریال
A بالای سایت در تمام صفحات دو سایت ۴۵ ۱۲۰ * ۳۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰
B بالای سایت در تمام صفحات دو سایت ۴۵ ۱۲۰ * ۱۷۰ ۸۰۰,۰۰۰
C کنار سایت در تمام صفحات دو سایت ۴۵ ۱۲۰ * ۱۵۰ ۸۰۰,۰۰۰

 

روشهای پرداخت بانکی

 • از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران
  با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک صادرات، مبلغ را به حساب سپهر شماره

۰۳۰۸۶۶۹۹۳۵۰۰۸

بانک صادرات در وجه “حمید کلانتری” بپردازید. سپس به هنگام درج آگهی شماره سریال که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه و مبلغ وارد کنید. این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان /شماره/ یا /سریال/ چاپ شده است.

 

 • از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)
  با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) – سیبا(ملی) – پارسیان (کارت نقدی – هدیه – اینترنت) – اقتصاد نوین – کارآفرین – ملت – کشاورزی(مهرکارت) – تجارت …، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود.
  با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، به هنگام درج آگهی وارد کنید.
  پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا “انتقال وجه” و سپس “به کارت دیگر” را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید. بطور مثال ۱۰۰۰۰ یا ۳۰۰۰۰ و کلید ورود را بزیند.
  سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره زیر را وارد می‌کنید: (عدد ۱۶ رقمی)

۳۲۷۱ – ۱۰۶۴ – ۶۹۴۰ – ۶۰۳۷

وکلید ورود را می‌زنید. در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب “حمیدکلانتری” می‌باشید، که با انتخاب کلید “بلی” با انتقال وجه موافقت می‌کنید.
خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، “شماره ارجاع” درج شده است، که شما به هنگام درج آگهی درپرشین لیفت این شماره را وارد می‌کنید.

 

شما می توانید هر زمان در مورد پرداخت؛ پرسشی داشتید، با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۰۸۷۵۶۶ تماس بگیرید و یا پیام خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال نمایید.

h4mid_2009@yahoo.com