شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

بایگانی برای آبان, ۱۳۹۳

پنجمین سمینار سالیانه آسانسور و پله‌برقی

بدون نظر

پنجمین سمینار سالیانه آسانسور و پله‌برقی سراسری ایران با هدف گسترش مرزهای دانش، استانداردسازی صنعت، معرفی فن‌آوری‌های برتر و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه‌های مختلف تخصصی آسانسور و پله‌برقی و ارائه یافته‌های نوین توسط اساتید محترم دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور، متخصصان فعال در صنعت آسانسور و پله‌برقی، پژوهشگران برنامه‌ریزی شده است.

http://iranelevator.ir/up/1416550102.gif

پنجمین سمینار سالیانه آموزشی تخصصی آسانسور و پله برقی در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ توسط مرکز علمی-کاربردی شرکت صنعتی کوشا در شهر تهران برگزار می شود.

محورهای سمینار:

– سیستم های کنترلی و محرکه

– استاندارد و قوانین

– محاسبات و طراحی

– فناوری های نوین

– بهینه سازی مصرف انرژی

– آنالیز ترافیک ساختمان

– پارکینگ های طبقاتی هوشمند

اطلاعات تماس با دبیرخانه:

آدرس دبیرخانه: تهران جاده مخصوص کرج – سه راه شیشه مینا – جنب شهرک فرهنگیان

تلفن دبیرخانه:  ۴۴۵۴۰۳۴۸ -۰۲۱

فکس دبیرخانه: ۴۴۵۴۰۵۹۵ -۰۲۱

ایمیل: roshd@kt_uast.ac.ir

وب‌سایت: www.roshd.kt-uast.ac.ir


ضرورت تعمیر و نگهداری ماهانه و بازرسی سالانه

بدون نظر

مدیر کل استاندارد استان تهران با اشاره بر بی توجهی مالکین و بهره برداران در زمینه تعمیر و نگهداری ماهانه و بازرسی سالانه آسانسورها در زمینه ایمنی و عملکرد ، بعد از دریافت گواهینامه استاندارد، گفت: بیشتر حوادث آسانسورها مربوط به انجام ندادن تعمیر و نگهداری ماهانه و بازرسی سالانه آسانسورها بعد از دریافت گواهینامه استاندارد می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره استاندارد استان تهران ، مسلم بیات تاکید کرد: حفظ شرایط ایمنی و عملکرد استاندارد برای آسانسورها منوط به انجام تعمیر و نگهداری ماهانه و بازرسی سالانه ، به منظور حصول اطمینان از حفظ شرایط مناسب ایمنی و عملکرد است.
بیات از شهروندان به ویژه مدیران دستگاه های اجرایی برج های مسکونی و اماکن عمومی خواست : ضمن توجه شایسته به این موضوع ، با انعقاد قرارداد با شرکت های نصاب ( تعمیرکاران مجاز ) که فهرست آنان نیز در سایت اداره کل استاندارد تهران موجود است ، تعمیر و نگهداری ماهانه آسانسور را در دستور کار خود قرار دهند و حداقل نیز سالی یکبار با استفاده از شرکت های بازرسی مجاز و تایید صلاحیت شده ازجانب سازمان ملی استاندارد ، کار بازرسی ادواری از ۲۲۰ پارامتر ایمنی و عملکرد آسانسورها را لحاظ کنند.
دبیر شورای استاندارد استان اظهار امیدواری کرد: با همکاری مناسب شهروندان ، شاهد ارتقای سطح ایمنی در این زمینه و کاهش حوادث تلخ ناشی از رعایت نکردن موارد ایمنی آسانسور باشیم. اداره کل استاندارد استان تهران هرساله بازرسی ادواری هزار آسانسور در اماکن عمومی را به صورت رایگان و به منظور بررسی شرایط ایمنی و عملکرد آسانسورها انجام می دهد که نتایج استخراج شده بیانگر توجه نکردن مالکین و بهره برداران به مقوله تعمیر ، نگهداری و بازرسی ادواری سالانه است که از مسوولیت های مدیران و مالکین آپارتمان ها و ساختمان هاست