شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

بایگانی برای مرداد, ۱۳۹۲

بازدید ادواری رایگان استاندارد آسانسورها در تهران

۱ نظر

مدیر کل استاندارد استان تهران خبر داد: به منظور ارزیابی آسانسور های نصب شده ، از تعداد محدودی آسانسور، به صورت رایگان و با همکاری شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده بازرسی می کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران ، مسلم بیات گفت: افراد متقاضی انجام بازرسی ادواری می توانند برای نام نویسی به نشانی الکترونیکی
www.Tehranstandard.ir مراجعه کنند.
وی یادآور شد: ظرفیت نام نویسی در این مرحله محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت ، ثبت نام متوقف خواهد شد.
بیات با اشاره به اینکه آسانسور مشمول مقررات اجرای استاندارد اجباری و ملی است ، افزود : به طور معمول ، متقاضیان برای بازرسی آسانسورهایشان موظف به پرداخت مبلغی بیش از ۳۰۰ هزار تومان هستند ؛ در حالی که در این طرح ، این کار بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای صورت می گیرد.
وی خاطر نشان کرد: مدیران آپارتمان ها و مسئولان با توجه به جنبه ایمنی و عملکردی برای رفع نواقص آسانسورهای نصب شده در دستگاه های مربوطه اقدام کنند و توجه شایانی به این موضوع داشته باشند تا از احتمال بروز اتفاق های ناگوار جلوگیری شود.


کسب مجوز اولین مرکز رشد فناوری آسانسور و پله برقی در ایران (کوشا تهران)

۷ نظر

افتخاری دیگر برای مرکز علمی کاربردی کوشا(تهران)
کسب مجوز اولین مرکز رشد فناوری آسانسور و پله برقی کشور

امروز ۱۳ مرداد ماه در جلسه¬ای که با حضور معاونت پژوهشی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و معاونت پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی و تعدادی دیگر از کارشناسان برگزار گردید مجوز تاسیس اولین مرکز رشد فناوری آسانسور و پله برقی کشور به مرکز کوشا اعطا گردید.
این مرکز رشد در شهرک صنعتی شهرقدس(قلعه حسن خان) با مساحت ۴۰۰۰ متر مربع واقع شده است که هدف از تاسیس آن جای دادن شرکت¬های دانش بنیان جهت بومی سازی صنعت آسانسور و صنعتی سازی ایده ها در زمینه فناوری آسانسور و پله برقی می¬باشد. لذا مرکز کوشا (تهران) از تمامی اساتید، صنعت گران و دانشجویان فعال در این حوزه دعوت به عمل می¬آورد تا با ایجاد هسته¬های پیش رشد و هسته¬های فناور قدم در راه توسعه این حوزه از علم مهندسی گذاشته و شرکت¬های دانش بنیان آسانسور و پله برقی را تاسیس نمایند. شرکت¬های دانش بنیان تاسیس شده در این مرکز رشد پس از گذراندان شرایط علمی می¬توانند از تسهیلات دولتی ،گمرگی و مالیاتی استفاده نمایند.
به امید پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان ایران