شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

بایگانی برای فروردین, ۱۳۹۲

آگهی دعوت جهت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه ۱۳۹۲

بدون نظر

بدینوسیله از کلیه اعضا محترم سندیکا دعوت می شود تا در مجمع عمومی عادی سالیانه که در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۲/۳۰ از ساعت ۸/۳۰ لغایت ۱۷ در محل سالن همایش برق آلستوم در تهران خیابان ستارخان-خیابان نیرو جنب آتش نشانی -سالن همایش های نیروگاه برگزار می گردد

 

http://www.iseei.org/images/ax/agahi.JPG


رفع نقایص آسانسورهای استان سمنان با حضور کارشناسان استاندارد

بدون نظر

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان از رفع نقایص شمار زیادی از آسانسورهای استان سمنان به همت کارشناسان اداره کل استاندارد استان خبر داد.

عباس رستمی امروز(۹۲/۱/۶) در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در سمنان، عملکرد کارشناسان اجرای آسانسور اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان را مطلوب ارزیابی کرد.

وی گفت: آسانسور مسکن مهر کارگران۲ که در پی درخواست بخشی از ساکنان این مجتمع مسکونی به سبب وجود ایرادات در سیستم آسانسور، کارکرد نامطلوب دستگاه و عدم اخذ تأییدیه آسانسور، توسط کارشناسان این اداره کل پلمب و خارج از سرویس اعلام شده بود، راه‏اندازی شد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان افزود: این سامانه پس از رفع نواقص توسط شرکت نصاب آسانسور و انجام بازرسی فنی و تمامی تست‏های ایمنی توسط شرکت بازرسی آسانسور مورد تأیید قرار گرفت و به همت اداره کل استاندارد استان تأیید و بازگشایی شد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان پیش‏تر نیز گفته بود: اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان در سال گذشته نسبت به صدور ۵۵۸ گواهی تأییدیه آسانسور در سطح استان اقدام کرده است.

وی افزود: این اقدام در راستای اعمال سیاست‏گذاری‏ها و اجرای سیاست عالی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی به منظور حسن اجرای استاندارد ملی آسانسورهای برقی و کششی، حمایت از حقوق مشتری، تأمین سلامت و ایمنی مصرف کننده و در مسیر اجرای طرح «طاها» در نظارت بر استانداردسازی خدمات صورت گرفت.

رستمی ادامه داد: از این میان، حدود ۸۰ درصد گواهی‏ها در سمنان و ۲۰ درصد باقیمانده در شهرستان‏های شاهرود، دامغان و گرمسار صادر شده است.


سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور استانبول

بدون نظر

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور استانبول (Asansör İstanbul 2013) از تاریخ ۴ آوریل برابر با ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه که با حضور ۴۰۰ شرکت از نقاط گوناگون دنیا از جمله ترکیه، چین، ایتالیا، آلمان، فرانسه، یونان، هند، اسپانیا، سوئیس، لبنان، تایوان و آمریکا، سومین نمایشگاه مهم صنعت آسانسور به شمار می‌رود، تا تاریخ ۷ آوریل برابر با ۱۸ فروردین ادامه خواهد داشت. شعار «بزرگ‌ترین نمایشگاه در منطقه» به عنوان شعار تبلیغاتی این دوره از نمایشگاه اعلام شده است.

از جمله شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه می توان به آلبرتو ساسی، گوستاو ولف، ساورا، استارت الیوتور، ویتور، پریسما، ژیندا، بوخر، دت وایلر، کلینداش، کویو، لوهر، شفر و… اشاره داشت. پیش‌بینی می‌شود ۲۷ هزار نفر از دست‌اندرکاران صنعت از این رویداد جهانی بازدید به عمل آورند.

مجله دنیای آسانسور نیز با در اختیار داشتن غرفه در این رویداد جهانی، می کوشد همچون دوره گذشته گامی در جهت معرفی صنعت آسانسور ایران در سطح جهانی برداشته باشد.

منبع:مجله دنیا آسانسور