شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

بایگانی برای دی, ۱۳۹۱

کارگاه های آموزشی در دومین نمایشگاه بین المللی آسانسور

۱ نظر

اطلاعیه شماره ۱
مرکز علمی – کاربردی شرکت صنعتی کوشا برگزار می کند:
همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور،پله های برقی، بالا برها، قطعات تجهیزات و لوازم جانبی از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۱ در محل نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز علمی-کاربردی شرکت صنعتی کوشا (واحد تهران) در نظر دارد تا با همکاری شرکت بانیان فردای روشن اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی ذیل در سالن ۲۷ نمایشگاه نماید :
عناوین کارگاه ها :
۱- شناخت و بررسی آسانسورهای کششی
۲- شناخت و بررسی آسانسورهای هیدرولیک
۳- شناخت و بررسی پله برقی
۴- آشنایی با مفاهیم استاندارد آسانسور های کششی
لازم به ذکر است که گواهینامه حضور در کارگاه های آموزشی نیز به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد
سایر جزئیات برگزاری کارگاه های فوق اعم از اسامی اساتید برگزار کننده کارگاه ها و سر فصل های آموزشی و زمانبندی دقیق برگزاری کارگاه ها در اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.


استخدام بازرس آسانسور

۴ نظر

بر اساس تفاهم دانشگاه علمی کاربردی دماوند با شرکت‏های بازرسی فنی تابع سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، از این پس بازرسان فنی آسانسور از بین فارغ‏التحصیلان رشته مهندسی آسانسور و بالابرهای این دانشگاه که واجد شرایط باشند، جذب خواهند شد.

روزبه میر‏عبداللهیانی افزود: بر اساس قوانین موجود در کشور، تمام آسانسورهای نصب شده در ایران پس از اتمام مراحل نصب باید توسط بازرسان شرکت‏های بازرسی فنی تابعه سازمان استاندارد مورد بازرسی قرار گرفته و تاییدیه دریافت کنند تا استفاده‏کننده نهایی از این سامانه با ایمنی از این وسیله بهره جوید.

وی تصریح کرد: ایمنی و حفظ جان هم‏وطنان استفاده‏کننده از آسانسور رابطه مستقیم و غیرقابل انکاری با بحث بازرسی اولیه و ادواری آسانسورها دارد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی دماوند ادامه داد: تاکنون با توجه به عدم وجود دانش‏آموختگان این رشته در صنعت آسانسور و پله برقی ایران، شرکت‏های بازرسی از مهندسان مکانیک و برق برای این مهم بهره می‏جسته‏اند.

میرعبداللهیانی گفت: این امر به دلیل نیاز این افراد به کسب تجربه و آموزش‏های حین خدمت برای آشنایی با سامانه و استانداردها، معضلاتی را در برداشت.

وی افزود: با ایجاد دانشگاه علمی- کاربردی آسانسور در دماوند به عنوان دومین دانشگاه تخصصی این صنعت در دنیا و آموزش آکادمیک و تخصصی متمرکز بر آسانسور و پله برقی در پنج سال مدت تحصیل باعث شد تا دانش‏آموختگان این رشته بلافاصله پس از فراغت از تحصیل از پتاسیل بالفعلی برای ورود به صنعت برخوردار شوند.

رئیس دانشگاه تخصصی صنعت آسانسور بیان کرد: دانشگاه جامع علمی- کاربردی با تکیه بر رشته‏های شغل‏محور، راه علاقه‏مندان به تحصیل و اشتغال را کوتاه کرده و با اجرایی شدن قانون ملی مهارت، در سال‏های آتی شاهد رشد و شکوفایی صنعت کشور خواهیم بود.

میرعبداللهیانی اضافه کرد: در همین راستا، تفاهمی با اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران برای ایجاد رشته تخصصی مهندسی کیفیت در مقطع کارشناسی‏ارشد منعقد شده است که با همکاری انجمن مسئولان کنترل کیفیت صنایع در این دانشگاه در حال تدوین است.