شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

بایگانی برای تیر, ۱۳۹۱

پرسش بازرسین سندیکا در مورد اعتبار گواهی‌نامه‌های دوره تخصصی مرکز آموزش علمی-کاربردی دماوند

بدون نظر

به دنبال درخواست بازرسین سندیکای صنایع آسانسور و پله‌برقی ایران مبنی بر اظهار نظر مدیر کل نیرو محرکه و ماشین‌سازی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در مورد اعتبار و صحت گواهی‌نامه‌های صادره از سوی مرکز علمی و کاربردی تسلا دماوند، پاسخ ارسالی این مدیریت کل محترم به همراه متن پرسش‌های بازرسان سندیکا عیناً از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد.

نامه بازرسین سندیکا

http://www.donya-ye-asansor.com/files/inspector91/001.jpg

 

پاسخ مدیرکل نیرو محرکه و ماشین‌سازی

 

http://www.donya-ye-asansor.com/files/inspector91/002.jpg


اطلاعیه مهم سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته

بدون نظر

قابل توجه افراد حقیقی و حقوقی و مالکان و استفاده کنندگان و مدیران و هیئت مدیره ساختمانهای اداری، تجاری، مسکونی، صنعتی، بیمارستانی و غیره . به اطلاع میرساند که به علت بوجود آمدن حوادث ناگوار در بهره برداری آسانسورهایی که فاقد ایمنی کامل میباشند انجام موارد ذیل اجباری و لازم الاجرا میباشد :

۱-شرکتهای فروشنده آسانسور تا زمانی مسئولیت آسانسور فروخته شده را عهده دار خواهند بود که مالکان یا استفاده کنندگان با شرکت فروشنده قرارداد سرویس و نگهداری معتبر داشته باشند و داشتن قرارداد سرویس و نگهداری با شرکتهای عضو سندیکا ضروری خواهد بود .

۲-تمامی آسانسورهایی که از زمان بهره برداری آن سه سال می گذرد، ضروری است که توسط شرکتهای فروشنده عضو سندیکا طی قرارداد جداگانه جهت جنرال سرویس اقدام و گواهی ایمنی آسانسور را اخذ نمایند و هر سه سال یکبار تمدید آن ضروری خواهد بود .

۳-کلیه استفاده کنندگان از تمامی آسانسورهای در حال بهره برداری، میبایستی قرارداد سرویس و نگهداری معتبر با شرکت فروشنده و یا سایر شرکتهای عضو سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته را داشته باشند.

بدیهی است اجرای این فراخوان از مورخ اول تیر ماه سال ۱۳۹۱ به مدت سه ماه اعلام میگردد. چنانچه از سوی مالکان و مدیران و استفاده کنندگان اقدام جدی صورت نپذیرد و باعث بوجود آمدن حوادث ناگوار جسمانی و مالی و جانی گردد، مسئولیت قانونی حوادث به عهده آنها خواهد بود.

این اطلاعیه به منزله اخطار قانونی قلمداد شده که در مراجع قضایی قابل استناد خواهد بود .

سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته


حادثه در چاه آسانسورخیابان آفریقا

۲ نظر

حادثه ای که بخیر گذشت
بی توجهی به موارد ایمنی و عدم رعایت مقررات و اصول حفاظتی، باعث بروز حادثه ای شد، که امیدواریم، صدمات حاصله جدی نباشد.
پیش از ظهر دیروز، طی حادثه ای متاثر کننده، نصاب جوان و سی ساله ی آسانسور،  در حال انجام کار در ساختمانی ۱۳ طبقه واقع در خیابان آفریقا، خیابان تابان غربی، دچار حادثه شده و در درون چاه آسانسور بین قسمت بیرونی کابین آسانسورو آهنکشی چاه آسانسور گیر کرده و بشدت مجروح می گردد.

 

همکاران جوان نصاب گرفتار شده، طی تماس با سامانه ۱۲۵ (آتش نشانی)، از آنان استمداد خواسته تا به نجات وی بشتابند، و با مطلع شدن آتش نشانان ایستگاه ۱۱، گروه نجات ۳ این ایستگاه  ساعت ۰۵/۱۱ به مخل مذکورعزیمت نموده و با تمهیدات لازم از جمله قطع برق، و با رعایت اصول ایمنی نسبت به نجات این جوان حادثه دیده اقدام و وی را به مرکز درمانی و اورژانس می رسانند.
رصا اسلامی رئیس ایستگاه آتش نشانی که در محل حضور داشته اعلام کرده:
وی هنگام کار بین دیوار چاه آسانسور و کابین(اطاقک آسانسور) گرفتار می شود. منبع خبر: خبرگزاری مهر


نمایشگاه آسانسور و پله برقی INELEX 2012 ازمیر ترکیه برگزار شد

بدون نظر

هشتمین نمایشگاه آسانسور و پله برقی INELEX از تاریخ ۵ تا ۷ خرداد ماه سال ۹۱ برابر با ۲۵ تا ۲۷ ماه می ۲۰۱۲ میلادی با حضور تعداد زیادی از سازندگان و تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی و تجهیزات مربوطه در شهر ازمیر ترکیه برگزار شد.

شرکت‌های آرمان فراز پیمان، آریان آسانسو، رایکا صنعت تهران، گیتا فراز و بازرگانی شریف از صنایع آسانسور و پله برقی کشورمان در این نمایشگاه تخصصی حضوری فعال و توانمند را به نمایش گذاردند.