شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

سلام چند تا عکس از زیبا ترین و حیرت انگیزترین آسانسور های جهان  

تاریخچه آسانسور در جهان : عمر بالابرها در جهان به بیش از چند هزار سال می رسد و اولین چرخ چاه خود نمونه ای از اولین بالابرها بوده است. البته گفته شده که مصریان باستان نیز به‌ وسیله بالابر در اهرام حرکت می‌کردند . طبق شواهد تاریخی ، آسانسور از ابتدائی ترین ماشینهای ساخت بشر […]

نرم افزار حسابداري آسانسور تبلیغات شما در این مکان

بایگانی برای دسته "نمایشگاه"

آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه صنایع آسانسور و پله برقی سال ۹۵

بدون نظر

قابل توجه اعضای محترم سندیکا و تولیدکنندگان و بازرگانان محترم

بدینوسیله به اطلاع کلیه علاقمندان به مشارکت در نمایشگاه بین المللی تخصصی آسانسور و پله برقی ایران میرساند که نسبت به پر کردن فرم مشارکت در نمایشگاه اقدام و آن را به دبیرخانه سندیکا تا تاریخ ۹۵/۰۲/۰۷ ارسال نمائید.

http://iranelevator.ir/up/1460704293.jpg


یک روز پیش از آغاز چهارمین سمینار سالیانه تخصصی آسانسور و پله برقی

بدون نظر

گزارش تصویری یک روز از آغاز چهارمین سمینار سالیانه تخصصی آسانسور و پله برقی

http://iranelevator.ir/up/1392470183.jpg

 

http://iranelevator.ir/up/1392530013.jpg

http://iranelevator.ir/up/1392482303.jpg

http://iranelevator.ir/up/1392496031.jpg

http://iranelevator.ir/up/1392548783.jpg

http://iranelevator.ir/up/1392540928.jpg

http://iranelevator.ir/up/1392459122.jpg
http://iranelevator.ir/up/1392459421.jpg


چهارمین سمینار سراسری آسانسور و پله برقی

۱ نظر

چهارمین سمینارسراسری آسانسور و پله برقی را برگزار می کند . برگزار کننده این سمینار دانشگاه علمی کاربردی کوشای تهران می باشد که هم امسال نیزهمانند سال های گذشته با حضور شرکت های فعال در زمینه آسانسور و پله برقی، شرکت های بازرسی و نخبگان صنعت و با دعوت از انبوه سازان از ۲۷ تا ۲۹  بهمن ماه برگزار می شود.

ویژگی های منحصر به فرد سمینار چهارم نسبت به سمینار های گذشته می توان به  حضور گسترده انبوه سازان، قطعه سازان، صنعتگران، فعالین استان های یزد،  اصفهان، ارومیه، مشهد و . . .، دعوت از شرکت های بازرسی آسانسور، ارگانها و بانک های دولتی اشاره کرد .  گفتنی است، ویژگی دیگراین سمینارتقارن با برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی  آسانسور و پله برقی است .

محل برگزار : تهران – جاده مخصوص کرج – سه راه شیشه مینا – جنب شهرک فرهنگیان – مرکز آموزش  علمی کاربردی شرکت صنعتی کوشا واحد تهران

تلفن:    ۴۴۵۴۰۰۳۶  –  ۴۴۵۴۰۰۳۳

وب سایت : http://kt-uast.ac.ir

روابط عمومی انجمن آسانسور و پله برقی دانشگاه کوشا (کلانتری)


سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور استانبول

بدون نظر

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور استانبول (Asansör İstanbul 2013) از تاریخ ۴ آوریل برابر با ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه که با حضور ۴۰۰ شرکت از نقاط گوناگون دنیا از جمله ترکیه، چین، ایتالیا، آلمان، فرانسه، یونان، هند، اسپانیا، سوئیس، لبنان، تایوان و آمریکا، سومین نمایشگاه مهم صنعت آسانسور به شمار می‌رود، تا تاریخ ۷ آوریل برابر با ۱۸ فروردین ادامه خواهد داشت. شعار «بزرگ‌ترین نمایشگاه در منطقه» به عنوان شعار تبلیغاتی این دوره از نمایشگاه اعلام شده است.

از جمله شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه می توان به آلبرتو ساسی، گوستاو ولف، ساورا، استارت الیوتور، ویتور، پریسما، ژیندا، بوخر، دت وایلر، کلینداش، کویو، لوهر، شفر و… اشاره داشت. پیش‌بینی می‌شود ۲۷ هزار نفر از دست‌اندرکاران صنعت از این رویداد جهانی بازدید به عمل آورند.

مجله دنیای آسانسور نیز با در اختیار داشتن غرفه در این رویداد جهانی، می کوشد همچون دوره گذشته گامی در جهت معرفی صنعت آسانسور ایران در سطح جهانی برداشته باشد.

منبع:مجله دنیا آسانسور


اطلاعیه شماره ۲ کارگاهی نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور و پله های برقی

بدون نظر

اطلاعیه شماره ۲

مرکز علمی – کاربردی شرکت صنعتی کوشا برگزار می کند:

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور،پله های برقی، بالا برها، قطعات تجهیزات و لوازم جانبی از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۱ در محل نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز علمی-کاربردی شرکت صنعتی کوشا (واحد تهران) در نظر دارد تا با همکاری شرکت بانیان فردای روشن اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی ذیل در سالن ۲۷ نمایشگاه نماید :
عناوین کارگاه ها:
۱- شناخت و بررسی آسانسورهای کششی ۳- شناخت و بررسی آسانسورهای هیدرولیک
۲- شناخت و بررسی پله برقی ۴- آشنایی با مفاهیم استاندارد آسانسور های کششی

از علاقه مندان دعوت می گرددجهت ثبت نام برای حضور در کارگاه های آموزشی و دریافت گواهینامه با شماره تلفن ۴۴۵۴۰۵۹۵ تماس حاصل نمایند.

سایر جزئیات برگزاری کارگاه های فوق اعم از اسامی اساتید برگزار کننده کارگاه ها و سر فصل های آموزشی و زمانبندی دقیق برگزاری کارگاه ها در اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.


تعویق برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع آسانسور، پله‌های برقی

بدون نظر

بنا به اعلام وب‌سایت رسمی دومین نمایشگاه بین‌الملیی صنایع آسانسور، پله‌های برقی، بالابرها، نقاله‌ها و قطعات، تجهیزات و لوازم جانبی، به دلیل برگزاری جشنواره ملی صدای عشایر توسط دولت محترم در ایام ا… مبارک دهه فجر در تهران و تداخل جشنواره با محل برگزاری این رویداد، بنا به دستور شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و به جهت همکاری با این پروژه ملی، زمان برگزاری نمایشگاه فوق‌الذکر از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ بهمن ماه به تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ بهمن ماه تغییر یافت.


کارگاه های آموزشی در دومین نمایشگاه بین المللی آسانسور

۱ نظر

اطلاعیه شماره ۱
مرکز علمی – کاربردی شرکت صنعتی کوشا برگزار می کند:
همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور،پله های برقی، بالا برها، قطعات تجهیزات و لوازم جانبی از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۱ در محل نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز علمی-کاربردی شرکت صنعتی کوشا (واحد تهران) در نظر دارد تا با همکاری شرکت بانیان فردای روشن اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی ذیل در سالن ۲۷ نمایشگاه نماید :
عناوین کارگاه ها :
۱- شناخت و بررسی آسانسورهای کششی
۲- شناخت و بررسی آسانسورهای هیدرولیک
۳- شناخت و بررسی پله برقی
۴- آشنایی با مفاهیم استاندارد آسانسور های کششی
لازم به ذکر است که گواهینامه حضور در کارگاه های آموزشی نیز به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد
سایر جزئیات برگزاری کارگاه های فوق اعم از اسامی اساتید برگزار کننده کارگاه ها و سر فصل های آموزشی و زمانبندی دقیق برگزاری کارگاه ها در اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.


افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در مشهد

بدون نظر
 همزمان با افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان پنج نمایشگاه بین المللی درحوزه صنعت ساختمان در مشهد بر پا شددر این نمایشگاه ها،نمایندگانی از استان های تهران، اصفهان، یزد، مرکزی، هرمزگان، آذربایجان شرقی، بوشهر، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در کنار رقبای خارجی خود از کشورهای آلمان، ترکیه، فرانسه، ژاپن، چین، کره جنوبی و تایوان در فضایی به مساحت ۱۴ هزار متر به نمایش آخرین دستاوردهای خود می پردازند.

بنا بر این گزارش، آسانسور و بالابرها، تاسیسات حرارتی و برودتی، آهن آلات، پوشش های سقف و قطعات پیش ساخته، تجهیزات و لوزام کار و ایمنی تونل، راه و سد، خانه های پیش ساختهف سیستم های تصفیه آب، موتورهای برقی، پرده کرکره، لوازم الکترونیکی و الکتریکی، سیمان و فرآورده های بتنی، نرده و پله، تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان، هبلکس، ساخت خانه های چوبی، تکنولوژی سوپر پانل، سازه های بتنی و قالب یکپارچه، ساختمان های با فناوری جدید پیش ساخته، تجهیزات خورشیدی،پارکینگ های مکانیزه، قفل های مکانیزه، صنایع لاستیک و پلاستیک، رنگ، رزین و مواد کامپوزیت، مواد شیمیایی و چسب، بخش فناوری، صنایع زیرسازی پیش از پوشش، مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته،ماشین آلات و تجهیزات و گروه خدمات از جمله زمینه های فعالیتی شرکت کنندگان این پنج نمایشگاه بین المللی است.

این نمایشگاه ها تا ۱۹ آذر ماه سال جاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ میزبان علاقه مندان و متخصصان امر در محل نمایشگاه بین المللی مشهد است

منبع: iranelevator.ir


دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

بدون نظر

نمایشگاه صنعت ساختمان.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ شهریورماه سال جاری برگزار می گردد.

این نمایشگاه، از بزرگترین نمایشگاهها در منطقه بوده که با حضور بیش از :

  • یکصد شرکت داخلی
  • دویست شرکت خارجی

از کشورهای آمریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا، اتریش، اسپانیا، سوئد، فرانسه، ژاپن، چین، کره جنوبی، هنگ کنگ، مالزی، عراق و ترکیه برگزار می گردد.


دومین نمایشگاه آسانسور و بالابرها

بدون نظر

دومین نمایشگاه آسانسور و بالابرها (پله برقی، جرثقیل، لیفتراک، تسمه، نقاله) تبریز
بسمه تعالی

شرکتهای محترم عضو سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران
موضوع: دومین نمایشگاه آسانسور و بالابرها (پله برقی، جرثقیل، لیفتراک، تسمه، نقاله) تبریز

با سلام و احترام
به استحضار می رساند دومین نمایشگاه دوسالانه بین المللی آسانسور و بالابر تبریز، با پشتیبانی سندیکا و سازمانهای مرتبط از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۱ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.
از اینرو با توجه به تجربه موفق دوره های قبلی این نمایشگاه، طرفیت ها و توانمندیهای اعضای سندیکا در استان آذربایجان شرقی و همچنین بازدید متخصصان استان مذکور و استانهای همجوار از نمایشگاه، سندیکا هماهنگی لازم با ستاد برگزاری نمایشگاه برای حضور شرکتهای عضو در یک فضای مستقل را بعمل آورده است.
لذا از شرکتهای محترم عضو دعوت می گردد در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه، هماهنگی های لازم با ستاد برگزاری نمایشگاه را نسبت به رزرو غرفه مورد نظر بعمل آورند.
خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر، با ستاد برگزاری نمایشگاه به شماره تلفنهای
۶۶۳۳۹۳۹-۰۳۱۱ سرکار خانم ناطقی تماس حاصل فرمائید .
منبع: سندیکا آسانسور